Split klima, hijyenik klima, merkezi sistem klima, infrared & radyant ısıtıcı, nem alıcı ve hava perdelerinde tamir, bakım ve servis hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirebilen sahasında tecrübeli kadromuz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

T.S 12850 hizmet belgemiz ile, profesyonel servis anlayışımız ve güleryüzlü ekibimizle her marka klimanın bakım onarım hizmetini standartına uygun gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız sizlerin sadece memnun olması değil, aynı zamanda memnuniyetinizin devamlı olmasıdır.

Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir. Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Bu da bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Yapılan hizmet sonrasında memmuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumla karşılaştığınızda hemen 0312 395 0 425 numaralı çağrı merkezimizi aramanız, o sorunun bir daha oluşmaması için çok ama çok önemli. Yapılacak geri dönüşümler bizlerin hizmet kalitesini yükselterek sizlere daha iyi hizmet sunmamıza olanak sağlayacaktır.

Klima Servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Ankara'nın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Tüm marka kombi ve klima arızalarınızda bizi arayın!

0312 395 0 425