Kombi kart tamiri dikkat, tecrübe ve yeterlilik gerektirir, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz özel simülasyon cihazları ile kombi kart üzerindeki tüm elektronik malzemeler devre üzerindeyken test edilir. Kombi kartın zarar görmemesi için başta her elektronik kart için alınması gereken elektro statik önlemleri alınır ve devreye enerji verilmez. Gerekirse arızalı olduğundan şüphe edilen malzemeler, sağlam malzemeler ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Arızalı malzemeler değiştirilir ve ihtiyaç varsa yazılım güncellemesi yapılarak son testleri de başarıyla tamamladıktan sonar geri gönderimi yapılır.

Firmamız kendi bünyesindeki elektronik kart tamir merkezimizde mevcut olan test cihazları vasıtasıyla önce kartın kontrollerini devamında ise gerekli onarımı gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından onarımı yapılmış olan kombi kartlarınızın yine firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir. Kombi kart tamiri çeşitli nedenlerden ötürü değişiklik göstermekte olup ayrıntılı bilgi için 0541 395 04 25 nolu  telefonumuzdan ulaşabilrsiniz.Ayrıca iletişm sayfamızdan da bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm marka kombi ve klima arızalarınızda bizi arayın!

0312 395 0 425