Aral Teknik Servis

Aral Elektrik Elektronik Tic.Ltd.Şti. 1993 yılında Pasiner Holding'e bağlı olan; Süpermatik, Etna cihazlarının Ankara teknik servisi olarak, mühendis ve tekniker kadrosuyla İç Anadolu ve Ankara bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız, 2006-2008 yılları arasında Baymak yetkili servisliğini başarı ile yürütmüştür.

2006 yılından itibaren Contek Klima sistemlerinin yetkili servisliğini aldık. Ayrıca Etna, Süpermatik ısı ve su teknolojilerinin Ankara servis müdürlüğünü yürütmekteyiz.

Ankara İvoksan/Ostim bölgesinde 300 m2 kapalı alana sahip olan firmamız, Call Center, 4 araç ve 5 servis ekibi ile 7/24 saat servis hizmeti vermektedir.

Firmamız, ısıtma-soğutma sistemleri, kombi, klima, brülör, hidrofor, dalgıç pompa, baca gazı analizi, kat kaloriferleri tamir, bakım ve montaj işlerinizde güveneceğiniz bir isimdir.

Uygun fiyatlarının yanısıra, verdiği hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız, kaliteli ürünlerle, kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ilk sırada koşulsuz müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Sunduğumuz hizmet sonrası müşteri memnuniyet aramaları yapılmakta ve tüketicinin memnuniyeti sağlanmaktadır. Biliyoruz ki, ticarette en önemli şey "Müşteri memnuniyetini herzaman, herşeyin üstünde tutmak" ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.

İlkemiz, daima en iyi kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlar...

Tüm marka kombi ve klima arızalarınızda bizi arayın!

0312 395 0 425