Hizmet verdiğimiz sektöre ait hizmet ve yeterlilik belgelerimiz.

TS 10079

Yetkili Servisler- Elektrikli, Gazlı Alet ve Cihazlar- Ev ve Benzeri Yerlerde Kullanılanlar İçin- Kurallar :

Bu standard, ev ve benzeri yerlerde kullanılan elektrikli, gazlı alet ve cihaz yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellikler, çalışanlar ve teknik donanımla ilgili kurallarını kapsar.

TS 12355

Yetkili Servisler-Kat Kaloriferleri ve Kombiler İçin-Kurallar :

Bu standard, kat kaloriferi ve kombi yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellikler, teknik donanım, çalışanlarının özellikleri ve belgelendirme ile ilgili kurallarını kapsar.

TS 12850

Yetkili Servisler- Havalandırma ve Klima Sistemleri- Klima Santralleri, Klimalar, Soğutucu Gruplar, Fan- Koiller, Fanlar (Aspiratörler, Vantilatörler), Hava Temizleyici Cihazlar, Hava Perdeleri vb. İçin- Kurallar :

Bu standard, havalandırma ve klima sistemleri- Klima santralleri, klimalar, soğutucu gruplar, fan- coiller, fanlar (Aspiratörler- Ventilatörler) hava temizleyici cihazlar hava perdeleri vb. yetkili servislerinin, işletmecilik, yapısal özellikler, teknik donanım ve çalışanların özellikleri ile ilgili kuralları kapsar. Evlerde kullanılan aspiratör, vantilatör ve araç klimalarını kapsamaz.

TS 12865

Yetkili Servisler- Brülörler (Sıvı Yakıtlı, Gaz Yakıtlı ve Çift Yakıtlı)- İçin Kurallar :

Bu standard, brülörler (sıvı yakıtlı, atmosferik veya üflemeli gaz yakıtlı ve çift yakıtlı) yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellikler, teknik donanım ve çalışanların özellikleri ile ilgili kuralları kapsar.

TS 12831

Yetkili servisler – Anahtarlama ve kontrol cihazları için - Kurallar :

Bu standard, anahtarlama ve kontrol cihazları yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellikler, teknik donanım, çalışanların özellikleri ve belgelendirme ile ilgili kurallarını kapsar.

Tüm marka kombi ve klima arızalarınızda bizi arayın!

0312 395 0 425