Kombi Genel Bakım Kampanyamız

Kombi Genel Bakım Kampanyamız

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilme gayesiyle kısa bir dönem için klima bakımlarımızı 50 TL den yapıyoruz.

Senede en az bir kere sonbahar ve yaz aylarının başlarında kombinizi, kombi servis firmaları tarafından belgesi olan uzman ekipler tarafından 6 aylık periyodik bakımları yapılmalıdır. Periyodik bakımdan geçen kombiler, yıl boyunca en sorunsuz ve yüksek performans ile çalışır.

Günümüzde doğalgazı olan şehirlerin bireysel ısınma ve sıcak su temini için kullanılan kombi cihazlarının bakımlarının yapılması avantajlarını da beraberinde getirir. Kombi bakımının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Can güvenliği

2- Mal güvenliği

3- Enerji tasarrufu

4- Kombide oluşacak arızaları önceden tespit edilip, daha yüksel maliyetli arızalara sebebiyet verilmemesi

5- Kombinizin ömrünün uzaması

Öncelikle kombi bakımı sadece doğalgaz tasarrufu yapılması için değil, bizim sağlığımız açısından da önemini çizmek gerekir. Doğalgaz sarfiyatında düşüş olmadı diye kombinizi gelecek sonbaharda bakımını yapmayı ihmal etmeyelim... Kombideki fark edemediğimiz olası arıza ve kaçaklar kullanıcı tarafından  görülmeyebilir. Kombinizde problem olup, olmadığı ancak yetkili servisler tarafından kesinlik kazanır. Kombinin en ufak bir arızasında dahi can ve mal kaybına neden olabilir. Kombiniz sağlam olabilir, yeni olabilir, hiç arıza yapmamış olabilir, fakat arıza yapmayacağını kimse garanti edemez. En önemlisi arıza olmadan müdahale edilmesidir. Müdahale ise önceden yaptıracağımız kombi bakımı ile gerçekleşir. Farkında olmadığımız kombi arıza ve kaçaklarında can ve mal kaybına neden olabilir.

Kombi bakımınızı biran önce yaptırın ve rahat edin...

Bu haber toplam 2208 kez görüntülendi.

Tüm marka kombi ve klima arızalarınızda bizi arayın!

0312 395 0 425