Ana Sayfa   |  İletişim Formu  |  E-mail   |  
|
Aral Teknik Servis


Klima Sistemleri

Hidrofor
Hidroforlarınızın genel bakımlarını mutlaka muntazam olarak yaptırmalısınız.tıklayınız

Kombi
Baymak, Süpermatik, Etna, Hermann, ve Lazer marka kombilerinizin arızaları giderilir, bakımları yapılır...tıklayınız

Klima Sistemleri
Klima tamir, bakım ve montajlarınız için...tıklayınız

Brülör Tamir&Bakım
Her türlü brülör tamir, bakım ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır...tıklayınız

Dalgıç Pompa
Montaj ve demontaj, kuyu temizliği ile bakım işlemi ...tıklayınız

Kat Kaloriferi
Kat kaloriferleriniz arızalandığında veya bakıma ihtiyacı olduğu durumlarda da profesyonel kadrosu ile sizlerin yanında..tıklayınız

Baca Gazı Analizi
Testo marka gaz analiz cihazları ile...tıklayınız

Hızlı Servis !
Kombi, brülör, klima, dalgıç pompa, hidrofor ve kat kaloriferi tamir, bakım montaj ve demontaj hizmetlerimizden faydalanmak için arayın, hızlı ve ekonomik çözümler sunalım.

Klima Tamir Bakım

   .:: KLİMA TAMİR & BAKIM & MONTAJ HİZMETLERİ ::.

 

Bakım & Onarım & Teknik Servis

Split klima, hijyenik klima, merkezi sistem klima, infrared & radyant ısıtıcı, nem alıcı ve hava perdelerinde tamir, bakım ve servis hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirebilen sahasında tecrübeli kadromuz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

T.S 12850 hizmet belgemiz ile, profesyonel servis anlayışımız ve güleryüzlü ekibimizle her marka klimanın bakım onarım hizmetini standartına uygun gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız sizlerin sadece memnun olması değil, aynı zamanda memnuniyetinizin devamlı olmasıdır.

Klima Nedir ?

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar.

Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Bunu oluşturan ana etken gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalardan daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır.

Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Sadece “bir klima cihazım olsun” mantığı ile hareket edilmemeli, kalitesi kanıtlanmış ürünler tercih edilmelidir. Uzun yıllar beraber olacağımız klimayı satan firmanın tüketici memnuyetini ilke edinmiş, tüketicisini bilgilendiren, keşif ve montaj hizmetini sorunsuz gerçekleştirebilen, servis ağı güçlü, kaliteden taviz vermeyen bir firma olmasına dikkat edilmelidir.

Klima satın alırken kullanılacak cihazın modeli tercihi ve kapasitesi hakkında uzman kişilerin tavsiyeleri dikkate alınmalıdır.

Hangi Kapasitede Klima Seçmeliyiz ?

Isıtılması ve soğutulması düşünülen alanın ısı kayıplarının ne kadar olduğu, hangi model klimanın kullanılması gerektiği önemlidir. Elektrik enerjisini konfora dönüştüren cihazlar olarak da tarif edebileceğimiz klimaların ısıtma ve soğutma kapasiteleri binanın yapısına, iç ve dış ortam şartları gibi birçok parametreye bağlıdır ve mutlaka uzman kişiler tarafından hesaplanmalıdır. Teknik etüd yapılmadan kullanılan cihazlardan tam verim alınamayacağı gibi maliyet ve işletme bedelleri de daima yüksek olacaktır.

Klima Nasıl Monte Edilmelidir ?

Klima cihazlarının seçimi kadar montaj yeri ve montaj şekli de çok önemlidir. Bu nedenle klima, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından teknik özellikler ve tüketicinin isteği de göz önünde bulundurularak tam bir estetik arzedecek şekilde monte edilmelidir.

Klima bakımınızı yaptırdınız mı ?

Klimanıza periyodik bakım yaptırmanız gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmektedir.

Aral Teknik Servis

T.S.E. Belgelerimiz

TSE BelgelerimizTS 10079 : Elektrikli gazlı cihazlar
TS 12355 : Kat kaloriferi ve kombiler için kurallar - Standartına uygun.
TS 12850 : Klima ve havalandırma sistemleri - klima santralleri, klimalar, soğutucu gruplar, fanlar, hava temizleyici cihazlar, hava perdeleri v.b.için kurallar-Standartına uygun.
TS 12865 : Brülörler (sıvı yakıtlı, gaz yakıtlı ve çift yakıtlı) kurallar - Standartına uygun.
TS 12831 : Anahtarlama ve kontrol cihazları için kurallar - Standartına uygun.