Ana Sayfa   |  İletişim Formu  |  E-mail   |  
|
Aral Teknik Servis


Hidrofor Tamir Bakım

Hidrofor
Hidroforlarınızın genel bakımlarını mutlaka muntazam olarak yaptırmalısınız.tıklayınız

Kombi
Baymak, Süpermatik, Etna, Hermann, ve Lazer marka kombilerinizin arızaları giderilir, bakımları yapılır...tıklayınız

Klima Sistemleri
Klima tamir, bakım ve montajlarınız için...tıklayınız

Brülör Tamir&Bakım
Her türlü brülör tamir, bakım ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır...tıklayınız

Dalgıç Pompa
Montaj ve demontaj, kuyu temizliği ile bakım işlemi ...tıklayınız

Kat Kaloriferi
Kat kaloriferleriniz arızalandığında veya bakıma ihtiyacı olduğu durumlarda da profesyonel kadrosu ile sizlerin yanında..tıklayınız

Baca Gazı Analizi
Testo marka gaz analiz cihazları ile...tıklayınız

Hızlı Servis !
Kombi, brülör, klima, dalgıç pompa, hidrofor ve kat kaloriferi tamir, bakım montaj ve demontaj hizmetlerimizden faydalanmak için arayın, hızlı ve ekonomik çözümler sunalım.

Kombi, klima, brülör, hidrofor, kat kaloriferleri, tamir bakım  kombici klima tamircisi brülör tamir hidrofor servisi dalgıç pompa servis kat kaloriferleri, dalgıç pompa tamir bakım servisi

Baymak Süpermatik Etna Lazer Hermann Kombi Bakım Onarım Tamir Hizmetleri

   .:: DALGIÇ POMPA TAMİR & BAKIM & MONTAJ ::.

 

 

4",6",8",10",12" Dalgıç pompaları montaj, demontaj, tamir ve yedek parça temini profesyonel servis ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır. Noryl, döküm, bronz ve paslanmaz fanlı; yerli ve ithal tüm dalgıç pompa marka ve modelleri, pompa ve motorlara ait yedek parça ve servis hizmeti ile yanınızdayız.

 

Dalgıç Pompa Montajı

Bağ, bahçe, fabrika içi, otel ve binalarda her yere sığabilen pratik montaj takımı ve kurtarıcı vinçlerle yapılabilen dalgıç pompa montaj ve demontaj işlerinde deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Santrifüj Pompa Montajı

Deneyimli ekibimiz ile kısa sürede ve olabildiğince gürültüsüz bir şekilde yapılabilen her türlü santrifüj pompa, fosseptik atık su ve kirli su drenaj pompa modellerinin montaj ve demontaj hizmetlerinde sizlerin yanındayız.

 

Hidrofor Pompa Montajı

Bina, fabrika ve turizm tesislerinde kullanılan, her türlü ihtiyaçlara uygun ekipman ve konusunda deneyimli personelimiz ile kısa sürede ve olabildiğince gürültüsüz yapılabilen hidrofor pompaların montaj ve demontaj servisliğinde hizmetinizdeyiz.

 

Pompa Bobinaj ve Tamiri

Dalgıç pompa, santrifüj pompa, hidrofor pompa ve her türlü pompa modellerinin motor bobinajı ve pompa tamiri için gerekli orijinal yedek parçaları ile deneyimli personelimiz tarafından olabildiğince çabuk yapılarak tekrar hizmetinize sunulmasında uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

T.S.E. Belgelerimiz

TSE BelgelerimizTS 10079 : Elektrikli gazlı cihazlar
TS 12355 : Kat kaloriferi ve kombiler için kurallar - Standartına uygun.
TS 12850 : Klima ve havalandırma sistemleri - klima santralleri, klimalar, soğutucu gruplar, fanlar, hava temizleyici cihazlar, hava perdeleri v.b.için kurallar-Standartına uygun.
TS 12865 : Brülörler (sıvı yakıtlı, gaz yakıtlı ve çift yakıtlı) kurallar - Standartına uygun.
TS 12831 : Anahtarlama ve kontrol cihazları için kurallar - Standartına uygun.